Brandshop
Twoja firma jest już świetna!
Twoje projekty, też powinny takie być.

W tym artykule zamieściliśmy: Przykłady i wzory najlepszych kopert firmowych świata.

 

Jak stworzyć dobre koperty firmowe?

 

koperty-firmowe


Użycie białych kopert kupionych na poczcie będzie nieco tańsze.
Nie będzie jednak aż tak tanie, aby warto było zrezygnować z takiej formy promocji.
Reklama nie jest przecież tylko kosztem, lecz inwestycją – jej wartość ocenić można dopiero i tylko po zysku, jaki przyniesie.W tym sensie, zakup jak najtańszych kopert bez nadruku będzie tylko kosztem; eleganckie koperty w Twojej firmowej stylistyce nie tylko kosztują, ale też mogą przyciągnąć nowych klientów którzy, w przenośni, zapłacą za Twoje koperty i przyniosą dodatkowy zysk Twojemu przedsiębiorstwu. Co, w takiej sytuacji, jest naprawdę droższą opcją?

 

dobre-koperty

  • Natura kopert nie pozwoli Ci na pełną swobodę
    – musisz zachować miejsce na wpisanie adresata, znaczki pocztowe, obowiązkowe pieczątki. Warto mieć to na uwadze, by nie uwikłać się w projekt np. ciemnoniebieskich kopert, na których nie da się nic wyraźnie napisać. Podstawową operacją wykonywaną przez większość osób jest umieszczenie na kopercie firmowego logo - to na pewno krok dobry i niezbędny. Równocześnie, trudno jest zrobić mniej, niekiedy więc warto bardziej się postarać. W końcu, zamawiasz specjalne koperty, aby się wyróżnić. W umieszczaniu rozmaitych elementów na kopercie należy być jednak uważnym. Dopilnuj, aby Twój znak firmowy nie został wzięty przez pomyłkę za dane kontaktowe adreseta bądź nadawcy.

    Jeśli chciałbyś umieścić na kopercie swoje dane adresowe, musisz bardzo uważać na ten problem. Rozsądne jest, aby na kopercie znalazły się tylko dane, których nie używa poczta - a więc telefon, e-mail lub adres strony www. Takie dane nie mogą być pomylone przez listonosza z jakimkolwiek adresem, jest to więc bezpieczne wyjście.

 

dobre-koperty-firmowe

 

  • Często, drukując koperty, będziesz ograniczony ilością kolorów i rodzajem papieru. Drukowanie za pomocą mniejszej ilości kolorów pozwala znacznie zredukować koszty, narzuca jednak pewne ograniczenia techniczne. Zanim wyślesz materiały do swojego projektu grafikom sprawdź, czy Twoje logo jest przygotowane do tak nietypowego druku. Jeśli tego nie wiesz, grafik na pewno będzie mógł ci pomóc. Jako że koperty rzadko drukowane są na wysokiej klasy papierze oraz z powodu ograniczeń kolorystycznych, grafika na nich umieszczana powinna być odpowiednio obmyślana i przygotowana. Nie warto angażować się w drukowanie intensywnych kolorystycznie zdjęć, niezwykle skomplikowanych i ażurowych kształtów – mogą wydrukować się niezbyt wyraźnie. Bardzo możliwe, że zadruk jednokolo

 

koperty-firmowe-projekt

 

  • Jeśli tego nie wiesz, nasz grafik na pewno będzie mógł ci pomóc.
    Jako że koperty rzadko drukowane są na wysokiej klasy papierze oraz z powodu ograniczeń kolorystycznych, grafika na nich umieszczana powinna być odpowiednio obmyślana i przygotowana. Nie warto angażować się w drukowanie intensywnych kolorystycznie zdjęć, niezwykle skomplikowanych i ażurowych kształtów - mogą wydrukować się niezbyt wyraźnie. Bardzo możliwe, że zadruk jednokolorowy będzie najbardziej elegancką opcją.

dobre-koperty-projekt

 

Poznaj fantastyczne przykłady
i wzory kopert firmowych świata.

projekt-dobre-koperty

 

Wciąż uzupełniamy nasze zestawienie dla najlepszych wzorów i przykładów kopert reklamowych na świecie. Zapraszamy więc niebawem.

 

Darmowa oferta

- już za kilka chwil na Twojej skrzynce.

Napisz tu kilka słów o swoim projekcie:

Co otrzymam, bezpłatnie?

- Cennik usług,
- opis terminów i sposobu realizacji,
- gwarancję bezpieczeństwa i poufności,
- 100% bez spamu!

Prawa autorskie - Detektor Plagiatów | Logo i nazwa dla firmy | Mapa strony