Brandshop
Twoja firma jest już świetna!
Twoje projekty, też powinny takie być.

     Jakie informacje warto zamieścić na wizytówce firmowej?

Najważniejszym elementem są dane kontaktowe (adres lub numer telefonu). Co do tego, gdzie zamieścić takie informacje, istnieją setki możliwości, ale jedynie kilka miejsc nadaje się do tego najlepiej. Kiedy masz wątpliwości, lub nie masz czasu na eksperymenty, skorzystaj z poniższych wskazówek tworzenia prostych, praktycznych i efektywnych wizytówek.

 

 

Minimum informacji wymaganych na wizytówce

Pozostałe informacje są opcjonalne, ale jako minimum wizytówki powinny zawierać:

 

- Indywidualne dane osobowe i/lub nazwę firmy

 

- Indywidualny tytuł lub inny tekst opisowy, który pomoże określić, czym zajmuje się dana osoba (jeśli nazwa prowadzonej działalności tego nie sugeruje)

 

- Drogę (a najlepiej kilka) kontaktu z daną osobą – może być to telefon, faks, email, strona internetowa, poczta standardowa, etc.

 

Nie jest koniecznym wymienianie na wizytówce listy oferowanych usług lub produktów. Ogranicz się do rzeczy podstawowych. Wykorzystaj broszury i bezpośrednie rozmowy, by przedstawić pełen zakres oferowanych usług lub produktów.

 

Położenie

Poziome ułożenie jest spotykane najczęściej i stanowi najbardziej popularny szablon wśród wizytówek.

 

 

Nazwa

Bez względu na to, czy zastosujesz poziome lub pionowe ułożenie, dane personalne osoby lub nazwa firmy są najważniejszymi elementami każdej wizytówki. Informacje takie są zazwyczaj umieszczane w centralnym punkcie lub w górnej części wizytówki i zaznaczone większą, lub pogrubioną czcionką.Dane kontaktowe

Dane kontaktowe zwykle umieszczane są w dolnej części wizytówki (po lewej, prawej i w środku). Preferowana droga kontaktu (jak numer telefonu lub email) jest zwykle zaznaczona większą, pogrubioną czcionką i umiejscowiona w bardziej widocznym miejscu.

 

 

Miniaturowy szablon reklamowy od Ogliviego.

Szablony wizytówek bardzo często kopiują popularny i efektywny szablon Ogilvy, na którym elementy graficzne (logo) umieszczane są w lewym, górnym rogu wizytówki, natomiast tytuł (nazwa lub imię) wraz z podpisem (dane kontaktowe) w dolnym, prawym.

 

Z przyjemnością, pomożemy Ci zaprojektować dosknałe wizytówki. Po prostu daj nam o tym znać!

 

Darmowa oferta

- już za kilka chwil na Twojej skrzynce.

Napisz tu kilka słów o swoim projekcie:

Co otrzymam, bezpłatnie?

- Cennik usług,
- opis terminów i sposobu realizacji,
- gwarancję bezpieczeństwa i poufności,
- 100% bez spamu!

Prawa autorskie - Detektor Plagiatów | Logo i nazwa dla firmy | Mapa strony