Brandshop
Twoja firma jest już świetna!
Twoje projekty, też powinny takie być.

Jak ważne są dopasowane wzory logo?

znane-logotypy-wzory

 

Logo, które wybierasz dla swojej firmy może zadecydować o jej sukcesie lub porażce. Ważne, by wzór logotypu był w branży unikatowy. Jeśli logo nie jest dostosowane, może wyglądać podobnie do innych znaków firmowych i odwracać uwagę od Twojego biznesu, a także przysparzać klientów potencjalnym konkurentom. Niestandardowe logo może być zaprojektowane przez indywidualnych właścicieli firm przy użyciu oprogramowania i twórczych talentów, albo przez profesjonalnych projektantów, którzy zostali przeszkoleni w tworzeniu indywidualnych wzorów logo.

Dostosowywanie
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz stworzyć logo samemu, czy zlecić projektowanie profesjonaliście, jego wzór musi być dostosowany. Ważne, by przejrzeć wzory logotypów konkurencji, w szczególności tych w pobliżu, by mieć pewność, że Twoje logo nie jest podobne do żadnego już istniejącego wzoru. Wiedząc jakiego motywu i zestawienia kolorów nie chcesz wykorzystać w swoim logo, możesz rozpocząć prace nad dostosowywaniem go. Ważne, by przy projektowaniu unikać używania clip-artów, ponieważ zwiększa się wtedy szansa, że logo będzie przypominać jakieś inne i mylić się klientom.

 

dopasowane-wzory-logo


Jeśli postanowisz stworzyć znak firmowy bez pomocy profesjonalistów, możesz wykorzystać każdy program dostępny w sklepach czy w Internecie. Większość komputerów ma zainstalowany fabrycznie jakiś rodzaj oprogramowania do obróbki zdjęć; bardziej zaawansowane programy można znaleźć w popularnych sklepach z elektroniką lub ściągnąć ze stron internetowych. Niektóre strony oferują programy z darmową wersją testową, albo umożliwiają stworzenie logo za pomocą ich oprogramowania, pobierając opłatę za druk logotypu. Inni oferują wszystkie usługi za darmo, jeśli umożliwi się im drukowanie ich własnych reklam na papeterii, jednak to wygląda mniej profesjonalnie.

 

dopasowane-logo-projekt


Profesjonalny projekt
Profesjonalni projektanci logotypów potrafią stworzyć dostosowane logo w krótkim czasie, ale oczywiście to musi kosztować. Cena różni się zależnie od rodzaju logotypu, który chcesz zaprojektować oraz wszelkich innych usług wymaganych od danej firmy. Ceny prostych znaków graficznych zaczynają się w granicach 100$, jednak droższe zestawy mogą zawierać również papeterię oraz projekty identyfikacji wizualnej marki. W ciągu tygodnia możesz otrzymać pełny zestaw papieru biurowego (wizytówek, kopert, papeterii z nagłówkami listowymi, itp.) z Twoim dostosowanym wzorem logotypu, gotowym szturmem podbić rynek.

 

wzor-logo-projekt

 

projektowanie-znane-logo

 

Darmowa oferta

- już za kilka chwil na Twojej skrzynce.

Napisz tu kilka słów o swoim projekcie:

Co otrzymam, bezpłatnie?

- Cennik usług,
- opis terminów i sposobu realizacji,
- gwarancję bezpieczeństwa i poufności,
- 100% bez spamu!

Prawa autorskie - Detektor Plagiatów | Logo i nazwa dla firmy | Mapa strony